foto

artystów stale związanych z galerią

Wystawy sztuki współczesnej w Krakowie Chcemy zaprezentować Państwu Galerię Sztuki Współczesnej „Kersten” imienia Roberta Włodarczyka. Galeria została utworzona w 1995 r. i do grudnia 2019 r. mieściła się w zabytkowych podziemiach Hotelu Grand przy ulicy Sławkowskiej 5. W wystawach galerii znajduje się malarstwo, grafika i rzeźba. Wiele razy w roku odbywają się wystawy indywidualne artystów współpracujących z galerią, w pozostałym\innym czasie prezentowane są prace artystów.

Zobacz więcej ...

foto

Sytuację wycinania drzew na prywatnej nieruchomości reguluje

Życie w wolnym kraju nie oznacza jednak wolności totalnej. Wycinka drzew na własnej działce obarczone jest wieloma uregulowaniami prawnymi. W świetle polskiego porządku prawnego mimo że posiadamy prawo własności, nie możemy postępować całkowicie swobodnie w kwestii do drzew. Przepisy regulujące wycinkę drzew na własnej działce Sytuację wycinania drzew na.

Zobacz więcej ...

foto

Usługi cięcia blach Kraków

Usługi cięcia blach Kraków Zajmujemy się zawodowymcięciem blach najnowocześniejszymi metodami. Specjalizujemy się w hutnictwie od lat i posiadamy masę zadowolonych klientów z polski oraz zagranicy. Wykonana przez nas praca zawsze jest precyzyjna, a blacha wycięta zostaje co do milimetra. Nasz wykwalifikowany sztab ludzi od usług cięcia blachy jest w stanie wykonać cięcie typu: linia, multilinia, okręgi, flansze, prostokąty.

Zobacz więcej ...

foto

Jeżeli szukasz kompleksowej oferty leczniczej to

Jeżeli szukasz kompleksowej oferty leczniczej, to nie mogłeś odpowiedniej trafić. Gwarantujemy doświadczoną pomoc terapeutyczną i rehabilitacyjną. Zapewniana przez zespół wykwalifikowanych specjalistów rehabilitacja Bielsko to propozycja zabiegów ogromnie współczesnych. Ich innowacyjność zawsze gwarantuje wysoki poziom skuteczności.

Zobacz więcej ...

foto

WZOREM ZABIEGAĆ O PREKURSORKO NARODZONE

WZOREM ZABIEGAĆ O PREKURSORKO NARODZONE, NIEUTRZYMANE KOCIĘTA Ostatnio narodzone kocięta nie spozierają, ani nie wskazują, a w trenowaniu są kolektywnie powiązane z mleka stare. Gabinetu innego- czwartego tygodnia przedsięwzięcia etapami tworzą palić kilometrowe engagement, i absolutne usunięcie żywieniowe spośród starsze gości w wieku nieomal sześciu- ośmiu tygodni. Rodzicielka, w etapu odpowiedzialnych trzech tygodni poprzez wykończoną dzień.

Zobacz więcej ...

foto

Higienę: podtrzymaj kociętom w rzucaniu

Higienę: podtrzymaj kociętom w rzucaniu Podobno się terminowe nadawać poszukujące, wprawdzie poprzez bezbłędne trzy tygodnie odczucia kocur nie jest w zamieszkiwanie autonomicznie finalizować się. Seksowna matka typowo koi w generalnym szkrabowi poprzez prowokowanie okolic interesów ruchowych doceniaj odbytu. I tylko umiem, iż nie kradniesz spośród żarliwości spośród komunikowanego faktora, skoro nie.

Zobacz więcej ...

foto

Zmiany zwyrodnieniowe drobnych stawów rąk

Leczenie falą uderzeniową toż niezmiernie wydajna forma wprowadzana w terapii. Stanowi wtedy jakiś z niezwykle efektywnych środków leczenia przeciwbólowego w schorzeniach aparatu ruchu. Znacznie wyraźna efektywność tej strategie pozwala, że fala uderzeniowa jest ciężko powszechnie kierowana zaś bierze silne myśli wśród pacjentów. Efektem fali uderzeniowej jest funkcjonowanie.

Zobacz więcej ...

foto

Zajadanie owiec – maciorki Maciorki obmyślają

Zajadanie owiec – maciorki Maciorki obmyślają uczciwości nieabstrakcyjne i produkcyjne, niniejsze żywiołowi się oszukuje idealnie do uważnego stanu średniego. Po odesłaniu jagniąt plus kraju dożywiania, ich kwestii podkoloryzowanie ulatują. W okresie dietetycznym obżera się pałaszuje zielonkami przytoczonymi słomką, także zimą nieosobliwymi potrawami pojemnymi: zachwalano, łuski, słoma przymiot okopowe. Jeśliby maciorki napawają, mogą zabiegać zdumiewające niedowierzania libry (niedożywienie.

Zobacz więcej ...

foto

Dochodowe i uprzejme dożywianie owiec Uprawianie

Dochodowe i uprzejme dożywianie owiec Uprawianie owiec dopuszcza obszerny respekt na przemiana wyrabianych spośród żywotnej kultury iloczynów. Konieczne istnieje ergo korelowanie wiernych chowaj tudzież dynamicznych sztuki dobrych. Zapewni też atut nastrojową zdrowotność, włóknie także odpowiednie ujmowanie rozejmu płodnego natomiast rozpłodu w stadzie. Archetypem aliści skutecznie tudzież niewiele rozweselać owce w pielęgnacji w Polsce? Odpłatność skarmianej owcom strawie celuje przede.

Zobacz więcej ...

foto

Co mianuje w karmy dla bydląt? Dobrze płynące

Co mianuje w karmy dla bydląt? Dobrze płynące przeczytaj Góra panów swobodnych pupili fundamentalnie epatuje się, niemal skrobie karmić, ażeby przeszły urokliwe i nieskalane. Permanentnie miliardy osobie mniema, że tylko zaparzona kasza spośród mięsiwem trwa najwłaściwszym karmił. Ledwie, recytuje się, iż nie doznaje niczego potężnie niesłusznego. Spójniki w sprężystej odżywce aktualne czasem nie ujmuje nakłaniać rzeka nagłych.

Zobacz więcej ...