AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu ceni zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także znani aktorzy oraz fachowcy od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, jeśli pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki związanej z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna. https://amafilmacademy.pl/

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Szustak | 2022-01-21

    Nuże nieomal rok po ślubie dociągnęli tatami czarownej córeczki, natomiast po dwóch latach młodzika.