Jedną z pionierskich korporacji, specjalizujących się wytwórczością oraz dystrybucją gadżetów meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim i zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Kontrahentów. Dodatkowym charakterem aktywności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania i trwałość. FAM oprócz tego proponuje również indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na swoją innowacyjność, ale także działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, tworząca poboczną asekurację w punktach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budynki, jak również szkoły lub szpitale. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, dzięki jakiemu można zmniejszyć ryzyko namnażania się mikroorganizmów pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma wielkie znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się obszerna ilość osób. Kluczową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na różnorodnego typu bakterie, wirusy i grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Kolejnym atutem jest jej wysoka odporność chemiczna, umożliwiająca zastosowanie praktycznie wszystkich środków czystości i dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Więcej informacji na jego temat wolno zdobyć na witrynie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub ewentualnie po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest pierwszorzędnym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu

zdrowie